Hakkımızda / Bursa Çizgi Makina, Endüstriyel Temizlik Makinaları, Nilfisk,Nilfisk Bursa Servis, Nilfisk Bursa Satış, Nilfisk Profesyonel ve Ev Tipi Temizlik Makineleri

Hakkımızda

Hakkımızda

 

BİZ KİMİZ ?

Firmamız kurulduğu günden bu yana endüstriyel temizlik makinaları alanında hizmet vermektedir. Temizlik makinalarına dair hem profesyonel teknik servis hizmeti hem de makinaların satış hizmetlerini gerçekleştirmekte olan şirketimiz, özellikle temizlik otomatları (binicili tip, itmeli tip, bataryalı, elektrikli), meç, cila makinaları ve vakum grupları üzerine çalışmaktadır. Makinalarda oluşan arızaları, öncelikli ekonomik açıdan müşterinin lehine olacak şekilde tamirini gerçekleştirmek başlıca amacımızdır.

MİSYONUMUZ

 

Ürün yelpazemizi sürekli genişleterek ve hizmet kalitemizi arttırarak, müşterilerimizin isteklerini en hızlı şekilde yerine getirmeyi misyon edindik. Misyonumuzun sonucu olarak hedefimiz memnun ve sadık müşteri sayımızı her heçen gün arttırmak.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Güvenilir, kaliteli ve yenilikçi bir iş ortağı arayan kurumlar ve kişiler için doğru adres olma yolunda kendimizi her geçen gün geliştirerek büyümeye kararlıyız. Sektrördeki bilinirliğini "güven" temeli üzerine inşa etmek, bu temelin üzerine kaliteyi, yenilikçi olmayı ve hızlı çözümlerimizi ekleyerek sağlam bir yapı ile müşteri memnuniyetimizi sürekli zirvede tutmayı arzu ediyoruz.

 

 

 

Scroll